В листопаді 2019 році в межах проєкту Ради Європи «Кінець сексуальній експлуатації та насильству щодо дітей онлайн у Європі» (EndOCSEA@Europe) був проведений «Аналіз прогалин у законодавстві, політиках управління та практиках, спрямованих на запобігання та протидію сексуальній експлуатації та насильству щодо дітей в Інтернеті, в Україні». У 2020-му році в межах проєкту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» була проведена оцінка прогресу, досягнутого українськими органами влади щодо рекомендацій, викладених в «Аналізі прогалин».

Результати «Звіту з оцінки прогресу» були презентовані міжнародною експерткою Ради Європи Іриною Урумовою під час круглого столу «Кримінально-правовий захист дітей від сексуальної експлуатації та запобігання повторній віктимізації дітей під час кримінального провадження». Круглий стіл  було проведено в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» спільно з Комітетом Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та ГО «Український інститут майбутнього» 22 вересня 2020 року.

Завантажити «Звіт з оцінки прогресу Стосовно рекомендацій Аналізу прогалин у законодавстві, політиках і практиках, спрямованих на запобігання та протидію сексуальній експлуатації та насильству щодо дітей в Інтернеті та їх подоланні в Україні» можна за посиланням.

 

Джерело.