Комерційна сексуальна експлуатація дітей визначається як вид сексуального насильства, коли дитина або третя особа отримує будь-яку компенсацію - грошима або в натуральній формі. Це визначення біло розроблено авторами Декларації та Порядку денного дій проти комерційної сексуальної експлуатації дітей, прийнятої у 1996 р. у Стокгольмі.

Комерційна сексуальна експлуатація дітей є сучасною формою рабства, коли до дітей ставляться як до предметів сексу і комерції.

У цьому огляді представлено результати міжнародного дослідницького проекту, реалізованого польською Фундацією "Даємо дітям силу" (раніше - Фонд "Нічиї діти") у 6 країнах Центральної і Східної Європи: Болгарії, Латвії, Литві, Молдові, Польщі та Україні. У дослідженні вивчалось громадське ставлення до комерційної сексуальної експлуатації дітей і молоді.

Дослідження проведене в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у країнах Центральної та Східної Європи - комплексний підхід», що впроваджується за фінансової підтримки OAK Foundation (Швейцарія).

Завантажити дослідження