Онлайн-курс з мережевого етикету й безпекиhttps://digitaledu.org.ua/lesson/introduction

Цей курс призначений для вчителів та учнів, які прагнуть навчитися безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Він містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допоможуть вам інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму.

Курс розробила компанія Google у співпраці з МОН.

course internet safetyМультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет https://onlinesafety.info/#/about

Данный курс имеет три части: Базовый (для детей дошкольного и младшего школьного возраста); Средний (для детей 5-9 классов); Продвинутый (для старшеклассников, студентов, родителей и учителей), а каждая часть разделена на тематические модули с прохождением тестирования после их прослушивания.

Курс разработан Международным союзом электросвязи и Одесской национальной академией связи им. А.С. Попова.

 

Основи інформаційної безпеки https://courses.prometheus.org.ua/courses/KPI/IS101/2014_T1/about

Курс буде корисним практично кожному, хто у повсякденному житті стикається з комп’ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою чи просто шукає інформацію у глобальній мережі Інтернет.

Головна мета курсу: донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів.

 

Торгівля людьми – сучасне рабство: захисти себе, своїх рідних та близьких http://iom.org.ua/trafficking/flash_container/FF.swf

Короткий електронний курс, розроблений Міжнародною організацією з міграції, аби дізнатися більше про торгівлю людьми та як уникати небезпечних ситуацій. Курс схвалено Міністерством освіти і науки України.

 

course sexual education«Сексуальна освіта» https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:EPF+SEXED101+2018_T2/about

Фонд Олени Пінчук представляє перший в Україні масовий онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає відповіді на найпопулярніші запитання підлітків про секс, розвіює найпоширеніші міфи та допоможе батькам розпочати розмову про секс з дітьми. У Фонда є багаторічний досвід роботи з молоддю та їх батьками в напрямку профілактики ВІЛ, безпечного сексу та здорового способу життя. До розробки та створення курсу були залучені найкращі спеціалісти в сфері медицини та психології, а в зйомках відеолекцій взяли участь популярні телеведучі та лідери думок.

Курс розглядає не лише фізіологічні та емоційні аспекти сексу – велику увагу приділено практичним питанням безпеки, взаємодії з однолітками та батьками. Окрім базових знань та навичок, автори підіймають найактуальніші теми, що продиктовані сьогоденням та майбутнім. Вони закликають не лише вивчати своє тіло та прислухатися до власних бажань і потреб, але й вчитися адекватно реагувати на різноманіття поглядів і вподобань інших людей.

 

Фото