global goalsДитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує приєднатись до другого етапу проекту глобального проекту "Найбільший урок у світі" (World’s Largest Lesson)! Ініціатива ЮНІСЕФ ставить на меті проведення уроків у більше 100 країн світу, у тому числі в Україні, щоб найбільша кількість дітей дізналась про Глобальні цілі сталого розвитку. Цей проект сприяє підвищенню обізнаності дітей про глобальні виклики, мотивує бути активними на локальному рівні, брати на себе відповідальність і розвивати лідерський потенціал.

Протягом першого етапі, який розпочався в Україні 20 листопада 2017 року, було проведено більше 1200 уроків для близько 25 000 дітей у всіх регіонах України! Більше інформації: https://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_31568.html

На другому етапі буде презентовано новий освітній онлайн-ресурс "Найбільший урок у світі", розроблений у партнерстві з платформою онлайн-освіти EdErа (https://www.ed-era.com)

Майстер-клас для вчителів відбудеться 21 квітня у Києві. Відбір учасників й учасниць заходу відбудеться окремо, зі списку зареєстрованих. Всі зареєстровані учасники отримають матеріали та доступ до освітнього онлайн-ресурсу. Проїзд обраним учасникам відшкодовується.

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ?

1) Заповнити форму реєстрації – до 2 квітня 2018, 23:59.

2) Отримати лист підтримки від ЮНІСЕФ.

3) Розказати дітям про важливість досягнення Глобальних цілей для покращення освітніх можливостей, подолання нерівності й несправедливості, забезпечення сталого миру, та покращення здоров‘я для кожної дитини.

4) Поділитись фото у соціальних мережах з хештегом #LargestLessonUkraine #SDGs4Children #TeachSDGs.

5) Отримати сертифікат для своєї школи.

 

Джерело: https://gurt.org.ua/news/events/44577/