Центр “Коло сім'ї” запрошує дитячих психіатрів, дитячих неврологів, сімейних лікарів, педіатрів, вчителів, шкільних і дошкільних психологів, фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, батьків, громадських діячів на цикл вебінарів, які будуть проводити відомі американські експерти - Лінда Шмідт, Роберт Нікель, Мішель Хені, Корі Штамп та Молі Пірс. Цей цикл вебінарів присвячений актуальним проблемам охорони психічного здоров'я дітей та молоді, зокрема будуть реалізовані освітні заходи на наступні теми:

  • сучасні доказові підходи до фармакотерапії поширених розладів психічного здоров'я дітей і молоді (професор психіатрії Лінда Шмідт, 28-29 вересня, 5-6 жовтня);

  • міжнародний досвід впровадження інклюзивного навчання в освітньому просторі (професор спеціальної освіти Мішель Хені, 28-29 вересня);

  • загальні рекомендації щодо тренування навичок самообслуговування у дітей з розладами розвитку (професор педіатрії Роберт Нікель та акредитований ерготерапевт Молі Пірс, 30 вересня);

  • керівництво щодо застосування доказового поведінкового інструментарію (АВА-терапії) (поведінковий аналітик Корі Штамп, 5-6 жовтня).

Участь в усіх семінарах безкоштовна!

Усі семінари викладатимуться англійською мовою з послідовним перекладом на українську.

Після проходження вебінару учасники мають змогу отримати сертифікат, який зможе бути використаний як години продовження професійного розвитку для фахівців.

Цикл вебінарів проводиться в межах проекту "Психічне здоров'я для України" за підтримки Швейцарії. Співорганізаторами циклу вебінарів є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ) та Центр розвитку сім'ї та особистості "Навички життя" (Житомир).

 

ШмідтВебінар для лікарів, 28-29 вересня, 5-6 жовтня 17:00-20:00

Вебінар буде присвячено питанню сучасним стандартам діагностики та фармакотерапії поширених розладів психічного здоров'я у дітей та молоді. Будуть висвітлені питання діагностики, диференційної діагностики та лікування депресії (зі супутньою суїцидальною поведінкою), тривожних та поведінкових розладів, обсесивно-компульсивного розладу, дисрегуляції злості, певних видів психотичних розладів та біполярного розладу у дитячому та підлітковому віці. Особлива увага буде приділена сучасним міжнародним стандартам проведення інтерв'ювання та залучення дитини та сім'ї до терапевтичного процесу. Вебінар буде ґрунтуватись на сучасних науковообґрунтованих стандартах діагностики та лікування, зокрема критеріях DSM та протоколу NICE, що використовуються у сучасному світі.

Про доповідача: Лінда Шмідт, MD, професор кафедри психіатрії у відділенні дитячої та підліткової психіатрії Орегонського університету охорони здоров’я та науки, Дитяча лікарня Дернбехер (Орегон, США)

На вебінар запрошуються дитячі психіатри і неврологи, сімейні лікарі, педіатри та усі зацікавлені!

Зареєструватися.

 

ХеніВебінар для освітян та батьків, 28-29 вересня, 17:00-20:00

Вебінар присвячено питанню розробки, впровадження та розповсюдження моделі інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами. Освітній простір нашої країни зазнав за останні роки багатьох реформ, у тому числі тих, які стосуються інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в загальний навчальний процес. Зрозуміти, як вирішувати актуальні питання, що стосуються супроводу дитини у школі чи іншому освітньо-вихованому просторі, допоможе огляд міжнародних програм, які підкажуть основні вектори, шляхи та алгоритм інклюзивного супроводу дітей в навчальному середовищі.

Про доповідача: Мішель Хені, PhD, професор кафедри спеціальної освіти Освітнього коледжу імені Майкла Д. Ейснера Каліфорнійського державного університету в Нортрідж, президент та голова ради директорів Інституту CHIME, який спеціалізується в напрямку розробки моделі інклюзивної освіти (Каліфорнія, США).

На вебінар запрошуються освітяни - вчителі, вихователі, шкільні і дошкільні психологи, фахівці інклюзивно-ресурсних центрів - батьки та усі зацікавлені!

Зареєструватися.

 

Нікель ПірсВебінар для батьків та педагогів, 30 вересня, 17:00-20:00

Вебінар присвячено питанню розвитку навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму. Діти з розладами розвитку потребують особливої підтримки в різних сферах свого життя, а в процесі дорослішання для них актуальним постає тренування побутових навичок та навичок самообслуговування, завдяки якому діти зможуть краще доглядати за собою, обслуговувати себе вдома чи в освітньому просторі, ставати більш незалежними та самостійними від оточуючих. Відтак запрошуємо вас ознайомитись зі сучасними програмами, які вкажуть напрямки розвитку та важелі впливу на тренування навичок самообслуговування у дітей з розладом спектру аутизму.

Про доповідачів: Роберт Нікель, MD, професор педіатрії в Інституті розвитку Орегонського університету охорони здоров’я та науки, екс-директор Центру для дітей та молоді з особливими потребами (Орегон, США); Молі Пірс, акредитований трудотерапевт, викладач освітніх програм Раннього втручання Центру дитячого розвитку та реабілітації Орегонського університету охорони здоров’я та науки (Орегон, США).

Зареєструватися.

 

ШтампВебінар для батьків та педагогів, 5-6 жовтня, 17:00-20:00

Вебінар присвячено огляду ефективності та моделі застосуванню прикладаного аналізу поведінки (АВА-терапії) у роботі з дітьми з розладами розвитку. У сучасному світі АВА-терапії є науково обґрунтованим та поширеним методом, який знайшов своє застосування у різних сферах навчання та супроводу дітей з різними розладами розвитку. Метод прикладного аналізу широко застосовується батьками та педагогами з метою покращення поведінки дитини, тож в часі вебінару ви зможете отримати інформацію, як застосовувати АВА-терапію в різних середовищах і підтримувати дитину у напрямку її розвитку.

Про доповідача: Корі Штамп, сертифікований поведінковий аналітик, викладач бакалаврської програми з АВА-терапії університету штату Орегон (Орегон, США).

Зареєструватися.

 

 

Джерело.