Уже третій рік поспіль 18 листопада у Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства світове співтовариство вголос говорить про необхідність припинення сексуального насильства над дитиною.

Український фонд «Благополуччя дітей» долучився і цього року до відзначення цього дня вебінаром «Навчимо дитину захищатися» для усіх, кому важливо знати, яким чином, якими засобами формувати у дитини навички безпечної поведінки.

Під час безкоштовного вебінару учасники мали змогу ознайомитися з авторськими методиками щодо формування навичок безпечної поведінки дітей, дізналися про особливості проведення інтерактивних бесід з дітьми 4 – 6 років, про те, які акценти варто розставити під час проведення інтерактивних ігор з дітьми 10-13 років, та на чому важливо сконцентрувати увагу при проведенні інтерактивних занять для дітей 14 – 18 років.

Експертами-ведучими вебінару стали:

  • Тетяна Цюман, психолог, доцент кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Олена Нагула, доцент кафедри практичної психології Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, дитячий психолог, психотерапевт.

Вебінар призначений для практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, спеціалістів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників громадських організацій, батьків та усіх зацікавлених.