CoE publication interviewingВ обласному управлінні внутрішніх справ Івано-Франківської області практикуючі фахівці-психологи проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей» провели тренінг для працівників міліції, які безпосередньо працюють з неповнолітніми-жертвами або свідками насильства.

Як зазначила організатор цього заходу Марта Чумало, основною метою тренінгу є підвищення рівня обізнаності спеціалістів, залучених до процесу опитування цієї категорії дітей, зокрема, працівників підрозділів кримінальної міліції у справах дітей та слідчих.

Організатори, приміром, разом з учасниками тренінгу на конкретних прикладах розглядали специфіку проведення опитування дітей, які стали жертвами або свідками насильства, а також вчинили насильство, визначали психологічні та вікові особливості зазначеної групи, вивчали індикатори прихованих форм сімейного насильства щодо дітей.

Зважаючи на те, що на Прикарпатті з початку цього року від кримінальних правопорушень потерпіло понад півсотні дітей, ця тема, як і форма проведення заняття, для івано-франківських правоохоронців виявилася досить цікавою. Інтерактивна методика тренінгу дозволяє максимально використати практичний досвід його учасників. Присутні з неабияким зацікавленням ознайомилися з засадами міжнародного законодавства в цій галузі та прогресивними методами роботи, які використовуються в багатьох країнах світу.

 

Джерело: http://styknews.info/novyny/sotsium/2015/04/15/prykarpatski-pravookhorontsi-pereimaly-mizhnarodnyi-dosvid-roboty-z-poterp