Методичні рекомендації щодо опитування дітей, які стали свідками та/або жертвами насильства, а також вчинили насильство, підготовлені представниками Українського фонду "Благополуччя дітей" та громадської організації "Ла Страда - Україна" в рамках виконання Проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні».

На думку авторів, видання цього методичного посібника для фахівців, які беруть участь в опитуванні малолітніх свідків та потерпілих, має стати помітним внеском у справу захисту прав та інтересів дитини.

До уваги співробітників правоохоронних органів, психологів, педагогів представлено чотири розділи, які орієнтують фахівців у нормативно-правовому забезпеченні процесу опитування дітей, основних вікових особливостях розвитку дитини, змінах у розвитку дитини під впливом насильства та індикаторах насильства щодо дитини. У методичному посібнику детально описано процес проведення опитування дитини, а також основні вимоги до поведінки фахівця під час проведення опитування дитини.

 

Opytuvannia peredmova

 

 

Завантажити публікацію