Cover Bezpechne korystuvannia IKTІнтернет – перспективний сектор економіки, який швидко розвивається, що й зумовило його використання злочинними спільнотами та агресивно налаштованими особами у своїй діяльності. Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) відбувається дуже бурхливо, і відповідно до цього має розвиватись культура їх використання.

Завдяки різним видам комунікації молоді люди можуть виражати себе більш вільно та комфортно. Вони з цікавістю вивчають різні пропозиції у віртуальному просторі, однак часто виявляються досить незахищеними до негативних аспектів ІКТ.

Тому дітей та молодь необхідно привчати до цивілізованого спілкування із самого раннього віку, разом із формуванням загальнокультурних цінностей, навчити їх користуватися інформаційними засобами зв’язку, дотримуючись правил етикету та поважаючи свободу оточуючих, тобто виховання інтернет-культурного підростаючого покоління.

Матеріали містять зокрема методичні рекомендації щодо проведення уроків «Безпечний Інтернет» для дітей 7-10 років та 11-18 років.

Завантажити публікацію

 

Матеріали розроблені ГО «Ла Страда – Україна»